CMR04E330GODM datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR04E330GODM
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR04E330GODM Product Category: Mica Capacitors Capacitance: 33 pF Tolerance: 2 % Voltage Rating: 500 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Temperature Coefficient: - 20 PPM / C, + 100 PPM / C Termination Style: Radial Product: Mica High-Reliability Dipped Capacitors Case Height: 0.34 in Case Length: 0.37 in Case Width: 4.8 mm Dimensions: 4.8 mm L x 0.37 in W x 0.34 in H Lead Spacing: 0.15 in